Extra Blond Saç Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır?

Extra Blond Saç Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır
Tüm saça veya sadece birkaç tutam saça spreyleyin. Ürünü eşit şekilde yaymak için saçı tarayın. Güneşte veya bir saç kurutma makinesiyle kurutun. Uygulamayı istediğiniz sonucu alana kadar tekrarlayın.

Extra Blond saç açıcı nasıl kullanılır?

Kullanma Talimatı: -Tercihen yıkanmış ve havluyla kurulanmış saça uygulayın. -Tüm saça veya bir tutam saça uygulayın. – Saçı, ürünün dağılması için tarayın. -Fön ile kurutun veya güneşe çıkın.

Saç açıcı sprey saç diplerine sürülür mü?

Saç açıcı diplere sürülür mü? Saç açıcı boyalar saç diplerine sürülebilir. Diplerine sürdüğün saç açıcıyı sürekli kontrol etmeli ve uzun süre saçlarında tutmamalısın.

Saç açıcı sprey nasıl kullanılmalı?

Cevap: Merhaba, Ürünü çalkalayın. Tüm saçta renk açma için ürünü nemli saça iyice püskürtün ya da ufak dokunuşlar ve röfle etkisi için ürünü seçili nemli saç tutamlarına kökten uca püskürtün. Saçınızı tarayın ve kurutun. Durulamayın.

Saç açıcı sprey saçta ne kadar kalmalı?

Palette renk açıcı spreyi tavsiye üzerine aldım. Ürünü, saçlarımı yıkayıp hafif nemli kaldıktan sonra saçımın yalnızca uçlarına uyguladım. Sonrasında da saç kurutma makinesiyle kurutup ortalama 50 dakikaya yakın beklettim.

Saç açıcı sprey kaç ton açar?

2 tona kadar etkili sonuç sağlar. Ufak dokunuşlar, röfle etkisi veya tüm saçta renk açma seçeneği sunar.

You might be interested:  Saç Ekimi Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Saça açıcı sürdükten sonra ne yapılır?

Saç açıcıdan sonra saç boyası kullanılabilir. Ancak saçın yıpranmaması, yanmaması için saçınızı açıcı ile açtıktan sonra 2-3 hafta bekleyip saçınızı boyamanız önerilir. Saçınızı açıcı sürdükten 15-20 dk sonra saçınızı yıkayabilirsiniz.

Saç açıcı sprey kalıcı mı?

Saç açıcı kalıcı mıdır? Saç açıcılar boyaya göre çok daha kalıcıdır. Fakat tabii ki zamanla saç dipleri uzadıkça etkilerini yitirmeye başlarlar.

Evde saç açıcı sprey nasıl kullanılır?

Herhangi bir kuaföre gitmeden kişiler kolayca evde kendi saç rengini açabiliyor. Saç açıcılar direkt olarak saça sürülüyor ve bir süre bekletiliyor. Bekletilen saç açıcı ürünleri daha sonra yıkanarak temizleniyor. Yıkama sonrasında ortaya çıkan renk genellikle saç açıcı rengini elde ediyor.

BLONDME açıcı kaç dakika bekletilir?

İstenilen açma derecesine göre oda sıcaklığında 20-45 dakika bekletin. İyice durulayın, şampuanlayın ve BLONDME bakım ürünleriyle saçlarınıza bakım yapın.

Açıcı ne kadar koyulur?

Ensenizden başlayarak kafanızın üst kısmına doğru sürün. Bu işlemin ardından açıcıyı saçınızda yaklaşık 20-25 dk bekletin. Bu süre 35 dakikayı aşmamalıdır. Burası uygulamanın kilit noktasıdır. Eğer az bekletirseniz saç rengi turuncuya döner, güzel bir platin rengi veya parlak bir sarı elde etmeniz mümkün olmaz.

Açıcı Saç Boyası nasıl kullanılır?

Saç açıcı kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Dipten uçlara kadar tüm saçlarınıza uygulayın. Ancak saç köklerine sürtmemeye dikkat edin. Tarağı kullanarak, tüm saçları eşit olarak boyayın, yarım saat sonra yıkayın.