Hafif Dalgalı Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Hafif Dalgalı Saç Modelleri Nasıl Yapılır
Hafif dalgalı saç nasıl yapılır?

  1. Öncelikle saçınızı normal bir atkuyruğu yaparak tepe kısmından toplayın.
  2. Saçınızı bir kısım ayırın ve saçınızı nemlendirin.
  3. Parmağınızı kullanarak, saçınızı kıvırın ve tel toka yardımıyla da sabitleyin.
  4. Tüm saçınız için aynı işlemi yapın. Tutamların kalınlığını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
  5. Nemli saçınız kuruduğunda ise sabitlediğiniz tokaları çıkartın.

Saçlarımı hafif dalgalı nasıl yapabilirim?

Hafif bir dalga istiyorsanız örgülerinizi gevşek bırakabilirsiniz. En az 2-3 saat bekledikten sonra tokaları çıkararak örgüleri saçınızın şeklini bozmadan ortaya çıkarabilirsiniz. Başınızı aşağı eğerek dalgalarınızı hafifçe dağıtıp daha doğal ve dolgun görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Dalgalı Fön nedir?

Fön çeşitlerinden olan dalgalı fön şeklini inceleyelim. Dalgalı Fön : Kıvırcık veya dalgalı olan her boydaki saçlara, fön makinesi ile birlikte fön fırçası kullanılarak saça dalga verme işlemine denir.

Prenses dalgası Nasıl Yapılır?

Islak saçlarına birkaç damla bakım yağını uygulayıp, kökten uca tara ve öndeki saçlarını kulağının arkasına at. Kuruyana kadar bekleyip, şekillendirici jöleyi uygula. Hem ıslak bir görünüm elde etmiş, hem de saçlarının kabarmasını önlemiş olursun.

Dalgalı saçların kesimi nasıl olmalı?

Katlı saç kesimi – Hafif Dalgalı Saç Modelleri Nasıl Yapılır Dalgalarını kontrol altına almanın en garantili yolu, katlı kesimdir. Hafif Dalgalı Saç Modelleri Nasıl Yapılır Özellikle ince telli saçların varsa katlı saç kesimiyle saçlarını hem daha hacimli hem de daha sağlıklı görünecektir. Katlı saç kesimini şekillendirirken saç köpüğü kullanman yeterli olacaktır.