Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir?

Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir
Saç boyası numarası nedir? – Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Saçlarını sık sık boyuyorsan, saç boyası kutusunun üzerinde, özellikle saç rengi isminin üzerinde bazı numaralar yer aldığını gözlemlemişsindir. İşte bu numaralar, aslında esas saç rengini ortaya koyuyor. İlk gördüğün numara ana rengi, virgülden sonraki numaralar ise bu ana saç rengi üzerindeki yansımaların yani ışıltıların renklerini temsil ediyor. Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Saç boyası numaralarının amacı, kişinin doğal saç renginin ne kadar açılacağını ya da hangi tonların saç rengine uygun olduğunu belirlemek. Örneğin doğal saç rengi istiyorsan saç renginden en fazla 2-3 ton açık bir saç rengi denemelisin. Saç rengin kahve tonlarındaysa ve doğal ama daha açık tonlar denemek istiyorsan kumral tonlarını denemen gerekir. Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Editör önerisi: Sana minik bir öneri de vermek isteriz. 🙂 Eğer doğal bir kumral tonu istiyorsan Garnier Color Naturals ‘ın doğal kumral saç renklerini tercih etmeni öneririz. Color Naturals 6N Koyu Kumral, 7N Doğal Kumral ve 8N Açık Kumral saç renkleriyle saçında boya var mı yok mu kimse ayırt edemiyor. Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 6N Doğal Koyu Kumral ( Saç Boyası ) Hemen Al

Saç boyası numaralarının anlamı nedir?

UYARILAR – ·Baş derinizde tahriş, yara, herhangi bir kesik, yıpranma veya isilik varsa durum geçene kadar boya kullanmayınız. ·Organic Natural Colors’ı kesinlikle kaş ve kirpik boyamak için kullanmayınız. ·Ürün göze temas ederse bol su ile yıkayınız. ·Oksidan losyonunu ışık ve ısıdan uzak tutunuz.

·Natural Colors’ı başka bir ürünle karıştırmayınız. ·Karışımı kapalı şişe içerisinde bırakmayınız. ·Ürün karıştırıldıktan sonra 10 dakika içerisinde tüketilmelidir. ·Parafenilendiamine alerjisi olanlar Natural Colors’ı kullanmamalıdır. ·Natural Colors, bitkisel içeriklidir, alerji sorunu olanların alerji testi yapmalarını tavsiye ederiz.

·Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. SIKÇA SORULAN SORULAR Organic Natural Colors Nedir? Organic Natural Colors, organik içerikli, bitkisel, resorsinol ve amonyak içermeyen, kalıcı son tüketici için özel olarak hazırlanmış saç boyasıdır. Organic Natural Colors Boyalarındaki Numaralar Ne İşe Yarar? Organic Natural Colors saç boyalarının üzerindeki koyudan açığa 1 ile 10 arasındaki numaralar saç renklerini simgeler.

 1. Ana Renkler Ne Demektir? Ana renkler saç boyalarında “N” (Natural) ile ifade edilen doğal saç renklerini ifade eder.
 2. Organic Natural Colors tonlarında 1 ile 10 arasındaki “N” ile ifade edilen tonlar ana renklerdir.
 3. Organic Natural Colors Saç Boyalarındaki “N” Dışındaki Renkler Neyi İfade Eder? Organic Natural Colors’ta “B”-Kahve, “D”-Dore, “M” Mahogani, “C”-Soğuk, “R”-Kızıl, “F”-Ateş, “K”-Bakır, “A”-Küllü renklerini ifade eder.

Organic Natural Colors’ta Boyanın İsmindeki 2 Harf Ne İfade Eder? Organic Natural Colors’ta 2 harf ile ifade edilen renklerde, ilk gelen harf yoğun tonu, ikinci gelen harf yansımayı ifade eder. İki aynı harfin birlikte kullanılması rengin yoğun kullanıldığını gösterir.

Organic Natural Colors’un Sahip Olduğu Sertifikalar Nelerdir? Organic Natural Colors, “Certified With Organic Ingredients” (Organik İçerik Sertifikası), “Not Tested On Animals” (Ürünler Hayvanlar Üzerinde Denenmemiştir Sertifikası), “Geri Dönüşüm Sertifikası”na sahiptir. Organic Natural Colors Saçtaki Beyazı Kapatır mı? Evet, Organic Natural Colors saçtaki beyazları %100 kapatır.

You might be interested:  Saç Ekimi Kabuklar Ne Zaman Dökülür?

Organic Natural Colors’ta Amonyak var mı? Hayır, Organic Natural Colors amonyak içermez. Organic Natural Colors Resorsinol İçerir mi? Hayır, Organic Natural Colors resorsinol içermez. Organic Natural Colors Boya Neden Hoş Kokar? Organic Natural Colors amonyaksız özelliği ile kötü kokmaz, bitki ve meyvelerden gelen esans ile hoş bir koku sağlar.

 1. Organic Natural Colors Cildime ya da Saçıma Zarar Verir mi? Hayır, Organic Natural Colors saçınız ve cildinizle dost bir yapıdadır, size zarar vermez.
 2. Organic Natural Colors’ı Hamileler Kullanabilir mi? Hamilelik dönemlerinde hiçbir saç boyasının kullanılmasını önermiyoruz.
 3. Organic Natural Colors saç boyalarını 4.

aydan sonra doktorunuza danıştıktan sonra kullanabilirsiniz. Organic Natural Colors’ın Kıvamı Nasıl? Organic Natural Colors saç boyaları likit kıvamındadır, oksidan ile buluştuğunda ise jel kıvamına gelir. Organic Natural Colors’ı Diğer Saç Boyalarından Özel Kılan Nedir? Organic Natural Colors saç boyaları organik ve bitkisel içeriği ile amonyak ve resorsinol içermeyen yapısıyla saçınıza ve size zarar vermeden 29 farklı renk seçeneği sunar.

6 numara saç boyası ne renk?

L DSACategoryId/89/87/1159/ Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir 7 saat 40 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda! Ürünün Diğer Satıcıları ( 6 ) Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir

Form Tüp Renk Kahverengi İçerik Oksidansız

Hazır ürünler ile evde saç boyarken dikkatli olmak gerekir. Bu ürünlerden kolay uygulanabilir olmaları ve deriye zarar vermeden boyama işlemini gerçekleştirmeleri beklenir. Bu noktada Inoa 6 numara koyu kumral saç boyası 60 ml (oksidansız, saçlarınızın beklenen kusursuz kumral tonuna boyanması için uygun üründür.

 1. Olay uygulanabilen yapısı ile saçlarınıza dipten uca tutunur ve aynı zamanda net bir kumral tonu sağlar.6 numara koyu kumral tonu müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir.
 2. Oksidansız formülü ile saçı sertleştirmeden, deforme etmeden sağlıklı bir şekilde boyar.
 3. Yüksek tutuculuğa sahiptir.
 4. Zamanla akma veya renk tonunda açılma gözlemlenmez, son derece kalıcıdır.

Saça ve cilde zararlı herhangi bir kimyasal madde içermez. Inoa markasına ait şık ve zarif koyu kumral rengini deneyebilirsiniz.

İdeal kumral renkOksidansız formülYüksek tutuculuk

Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Inoa markasına ait bu ürün ile evde saç boyama işleminin olabildiğince kolaylaştığı görülür.6 numara kumral saç boyası ile müşteriler zahmetsizce benzersiz bir renk tonuna kavuşur. Diğer yandan bu işlemi gerçekleştirirken saçın esnekliğini korumak da oldukça önemlidir.

 • Bu ürün, zararlı kimyasallar içermez.
 • Aynı zamanda boyama işlemi sırasında saçları besler ve bakım yapar.
 • Remsi yapısı ile saça yumuşak ve ipeksi bir doku kazandırır.
 • İçerdiği renk partikülleri, homojen ve kalıcı bir koyu kumral tonu sağlar.
 • Bu ürünü kullanarak, verimli ve sağlıklı bir renk elde edebilirsiniz.

Oksidansız formülü ile saçlarınızı zarar vermeden koyu kumral rengine boyar. Kullanımı oldukça kolaydır. Uzun süre kalıcılık sağlayan bir formüle sahiptir, Akma ve açılma yapmayan Inoa 6 numara koyu kumral rengini tercih edebilirsiniz. Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Inoa 6 numara koyu kumral saç boyası 60 ml (oksidansız) fiyatları ürünün içerdiği maddelerin kalitesine bağlı olarak belirlenir. Sahip olduğu doğal formül sayesinde bu ürün, sağlığınızı herhangi bir açıdan tehdit etmez. Hassas cilt tiplerine uygun bir içerikle üretilir.

Boyama işlemi esnasında eş zamanlı olarak bakım yapar. Aynı zamanda oksidansız formülü ile tüm tellerinize esneklik kazandırır. Kremsi yapısı ve 60 ml hacmi ile saça kolaylıkla yerleşir ve tutunur. Inoa boyalarının fiyatları bütün bu kalite standartları göz önüne alınarak belirlenir. Markanın bu ürünü, müşteri memnuniyeti gözetilerek üretilir.6 numara koyu kumral rengi, müşteriler tarafından beğenilir ve sıklıkla tercih edilir.

Inoa 6 numara koyu kumral saç boyası, özellikle doğal renklerden hoşlanan kişilerin favorisidir. Markanın bu ürününü avantajlı fiyat seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Inoa 6 numara koyu kumral saç boyası 60 ml (oksidansız) yorumları, ürünün tüm özellikleri hakkında fikir verici olabilir. Inoa 6 numara koyu kumral saç boyası, saça ve deriye zarar vermeden boyama işlemini gerçekleştirir. Bu nedenle müşterilerin beğenisini kazanan bir formüle sahiptir.

Saçın doğal dokusunu koruyarak boyama işlemini gerçekleştirebileceğiniz bir üründür. Bu sayede sağlıklı ve doğal bir görünüm sunar. Inoa 6 numara koyu kumral saç boyası 60 ml (oksidansız) kullananlar, ürünün sağladığı yoğun renkten oldukça memnun kalır. Bu boya sayesinde saçlarınız net bir koyu kumral tonuna ulaşır.

Kusursuz tonu ile öne çıkan bu ürün, oksidansız içeriği ve uygun fiyatıyla beğeni toplar. Kaliteli ve dayanıklı bir boya tercih etmek için Trendyol üzerinden bu ürünü satın alabilirsiniz. : L

You might be interested:  Buğday Tene Hangi Saç Rengi Olur?

Saç boyasında 4 ne demek?

Qualita / Eylül 7, 2021 / Saç Boyası Saç boyası alma istediğimiz zaman rakamlara pek bakmıyoruz. Ama rakamlar bize doğru renk sıralamasını vermektedir. Saç boyası kutularında 3 haneli numaralar görürüz. ilk hane saç seviyenizin rengini ifade eder. Ana tonlardır ve beyaz kapatma özellikleri fazladır. Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Saç Boyası Renk Açıklaması

11 numara saç boyası hangi renk?

Neva Color Natural Colors Saç Boyası 11 Fildişi.

Boya numaraları neye göre?

Saç boyası numarası nedir? – Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Saçlarını sık sık boyuyorsan, saç boyası kutusunun üzerinde, özellikle saç rengi isminin üzerinde bazı numaralar yer aldığını gözlemlemişsindir. İşte bu numaralar, aslında esas saç rengini ortaya koyuyor. İlk gördüğün numara ana rengi, virgülden sonraki numaralar ise bu ana saç rengi üzerindeki yansımaların yani ışıltıların renklerini temsil ediyor. Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Saç boyası numaralarının amacı, kişinin doğal saç renginin ne kadar açılacağını ya da hangi tonların saç rengine uygun olduğunu belirlemek. Örneğin doğal saç rengi istiyorsan saç renginden en fazla 2-3 ton açık bir saç rengi denemelisin. Saç rengin kahve tonlarındaysa ve doğal ama daha açık tonlar denemek istiyorsan kumral tonlarını denemen gerekir. Saç Boyası Renkleri Numaraları Ne Anlama Gelir Editör önerisi: Sana minik bir öneri de vermek isteriz. 🙂 Eğer doğal bir kumral tonu istiyorsan Garnier Color Naturals ‘ın doğal kumral saç renklerini tercih etmeni öneririz. Color Naturals 6N Koyu Kumral, 7N Doğal Kumral ve 8N Açık Kumral saç renkleriyle saçında boya var mı yok mu kimse ayırt edemiyor. Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 6N Doğal Koyu Kumral ( Saç Boyası ) Hemen Al

7 numara boya ne renk?

Palette Göz Alıcı Renkler Kumral (7.0) Saç Boyası

8 numara saç boyası ne renk?

Palette Palette Göz Alıcı Renkler Saç Boyası 8-0 Koyu Sarı X 2 Adet Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Bu ürünün ekstra indirimli son fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Palette 69,90 TL % 0 69, 90 TL ( Adet ) ( / adet) tarihinde stoklarda olacaktır. DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012284

3 numara saç boyası hangi renk olur?

Loreal Paris 3 Koyu Kestane Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 3 Numara) Saç Boya Çeşitleri

DETAYLAR VE AÇIKLAMA Loreal Paris 3 Koyu Kestane Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 3 Numara)Loreal Paris Çeşidi • 3 Koyu KestaneTeslimat • 2 İş GünüdürÜrün Sipariş Kodu • 51214631Ürün Barkodu • 8690595357034Loreal paris 3 koyu kestane renk excellence creme saç boyası, (loreal 3 numara) saç boyası çeşitleri kredi kartına 4 taksit, kapıda ödeme alışveriş ve uygun fiyatları ile almak için dikkat kesil. GENEL ÖZELLİKLERİ Saç Boyası Markası • Loreal ParisSaç Boyası Çeşidi • Loreal Paris 3 Koyu KestaneSaç Boyası Miktarı • 48 ml – Loreal Paris Saç Boyası SetiSaç Boyası Tipi • Boya SetiSaç Boyası Numarası • 3 – Loreal Koyu Kestane Saç Boyası Rengi • Koyu KestaneSaç Boyası Sipariş ve Barkod Numarası • (51214631 – 8690595357034) GÖNDERİM VE TESLİMAT • 2 veya 3 Günde Teslimat• 100 TL Üzerine Ücretsiz Kargo• Kapıda Ödemeli Alışveriş (9 TL) KOZMETİK TÜRLERİ

You might be interested:  Kıvırcık Saç Nasıl Düz Olur Erkek?

: Loreal Paris 3 Koyu Kestane Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 3 Numara) Saç Boya Çeşitleri

3 numara saç boyası ne renk?

İNOA 3 Numara Koyu Kestane Saç Boyası 60 Ml (oksidansız)

5.77 saç boyası hangi renk?

Sea Color 5.77 Sıcak Çikolata Set Boya.

12 numara saç boyası ne renk?

TRİNETTE 12 Numara Extra Açık Sarı Profesyonel Saç Boyası

12 numara saç boyası hangi renk?

Koleston Set Saç Boyası Özel Sarılar Serisi 12 /0 Çok Açık Doğal Sarı Bu ürünler arasında ön plana çıkan Koleston set saç boyası Özel Sarılar serisi 12 /0 çok açık doğal sarı seçeneği, birçok kişinin ilk tercihlerinden biri olmayı başarır.

3 numara saç boyası ne renk?

İNOA 3 Numara Koyu Kestane Saç Boyası 60 Ml (oksidansız)

3 numara hangi renk?

Loreal Paris 3 Koyu Kestane Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 3 Numara) Saç Boya Çeşitleri

DETAYLAR VE AÇIKLAMA Loreal Paris 3 Koyu Kestane Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 3 Numara)Loreal Paris Çeşidi • 3 Koyu KestaneTeslimat • 2 İş GünüdürÜrün Sipariş Kodu • 51214631Ürün Barkodu • 8690595357034Loreal paris 3 koyu kestane renk excellence creme saç boyası, (loreal 3 numara) saç boyası çeşitleri kredi kartına 4 taksit, kapıda ödeme alışveriş ve uygun fiyatları ile almak için dikkat kesil. GENEL ÖZELLİKLERİ Saç Boyası Markası • Loreal ParisSaç Boyası Çeşidi • Loreal Paris 3 Koyu KestaneSaç Boyası Miktarı • 48 ml – Loreal Paris Saç Boyası SetiSaç Boyası Tipi • Boya SetiSaç Boyası Numarası • 3 – Loreal Koyu Kestane Saç Boyası Rengi • Koyu KestaneSaç Boyası Sipariş ve Barkod Numarası • (51214631 – 8690595357034) GÖNDERİM VE TESLİMAT • 2 veya 3 Günde Teslimat• 100 TL Üzerine Ücretsiz Kargo• Kapıda Ödemeli Alışveriş (9 TL) KOZMETİK TÜRLERİ

: Loreal Paris 3 Koyu Kestane Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 3 Numara) Saç Boya Çeşitleri

4 numara saç boyası ne renk?

Loreal Paris 4 Koyu Kahve Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 4 Numara) Set Saç Boyaları

DETAYLAR VE AÇIKLAMA Loreal Paris 4 Koyu Kahve Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 4 Numara)Loreal Paris Çeşidi • 4 Koyu KahveTeslimat • 2 İş GünüdürÜrün Sipariş Kodu • 51215501Ürün Barkodu • 3600523425792Loreal paris 4 koyu kahve renk excellence creme saç boyası, (loreal 4 numara) set saç boyası çeşitleri kredi kartına 4 taksit, kapıda ödeme alışveriş ve uygun fiyatları ile almak için dikkat kesil. GENEL ÖZELLİKLERİ Saç Boyası Markası • Loreal ParisSaç Boyası Çeşidi • Loreal Paris 4 Koyu KahveSaç Boyası Miktarı • 48 ml – Saç BoyasıSaç Boyası Tipi • Boya SetiKozmetik Türleri • Saç Boyası ÇeşitleriSaç Boyası Sipariş ve Barkod Numarası • (51215501 – 3600523425792)

: Loreal Paris 4 Koyu Kahve Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 4 Numara) Set Saç Boyaları

2 numara saç boyası hangi renk?

Loreal Paris 2 Siyah Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 2 Numara) Saç Boyası Çeşitleri | DikkatKesil

DETAYLAR VE AÇIKLAMA Loreal Paris 2 Siyah Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 2 Numara)Loreal Paris Çeşidi • 2 SiyahTeslimat • 2 İş GünüdürÜrün Sipariş Kodu • 51215462Ürün Barkodu • 3600523425785Loreal paris 2 siyah renk excellence creme saç boyası, (loreal 2 numara) saç boya çeşitleri kredi kartına 4 taksit, kapıda ödeme alışveriş ve uygun fiyatları ile almak için dikkat kesil. GENEL ÖZELLİKLERİ Saç Boyası Markası • Loreal ParisSaç Boyası Çeşidi • Loreal Paris 2 SiyahSaç Boyası Miktarı • 48 ml – Saç BoyasıSaç Boyası Tipi • Boya SetiKozmetik Türleri • Saç Boyası ÇeşitleriSaç Boyası Sipariş ve Barkod Numarası • (51215462 – 3600523425785)

: Loreal Paris 2 Siyah Renk Excellence Creme Saç Boyası, (Loreal 2 Numara) Saç Boyası Çeşitleri | DikkatKesil