Kuaför Mobilyaları

Kuaför Mobilyaları

Kuaför Mobilyaları

Güzel ve bakımlı olmayı herkes sever. Ancak güzel ve bakımlı olmak için gidilen kuaförlerin sizler bu hizmeti vermesi için bir takım ekipmanlara ihtiyaçları olur. Gittiğiniz kuaförden kaliteli hizmet almak istemek müşteri olarak en doğal hakkınızdır. Kuaförler daha şık ve modern bir ofis hazırlamak ve müşterilerini memnun etmek amacıyla teknolojik donanımları yüksek olan ve daha modern mobilyalar kullanırlar. Böylece müşteri oturduğu berber koltuğunda, bekleme koltuğunda yada ağda yataklarında konforlu ve rahat olur. Dolayısı ile o kuaförde hizmet almaya devam eder ve tercih edilme oranı artan kuaförün kazancı da artar. Kuaför mobilyaları satan firmamızdan salonunuzun ihtiyacı olan her türlü mobilyanın siparişini verebilirsiniz.

Berber Koltukları

Berber koltukları özellikle erkek kuaförlerinin olmazsa olmazı olan en önemli mobilyasıdır. Eskiden berberler sadece saç kesimi için uğranılan ve kısa sürede işlemlerin tamamlandığı bir alan iken günümüzde artık bakımlı olmak en az erkekler tarafından da tercih edilen bir durumdur. Dolayısı ile artık erkek kuaförleri beş dakikalık uğrak yeri olmaktan çıkarak uzun soluklu bakım işlemlerinin, saç stillerinin belirlendiği kozmetik bakımların yapıldığı mekanlar olmuştur. Haliyle erkek kuaför salonunun olmazsa olmazı olan berber koltukları daha teknolojik ve daha modern tasarımlarda üretilerek müşteri konforunun ön planda tutulması amaçlanmıştır. Firmamızda farklı renk ve tasarımlarda berber koltuklarının satışı yapılıyor. Bunun için yapmanız gereken firmamızın yetkili personelleri ile görüşmektir.

Bayan Kuaför Koltukları

Bayanlar her zaman zor memnun olurlar. Bu nedenle de daha konforlu kullanımı ve tasarımı itibariyle daha şık koltuklar tercih edilmelidir. İyi cins kumaşlar kullanılarak üretilen ya da deri kaplamalı koltuklar seçilmelidir. Öte yandan müşteriye rahat pozisyon verebilmek adına alçalıp yükselebilen boyu olan ve 360 derece dönebilen bayan kuaför koltukları salonunuzu daha şık gösterecektir. Ayrıca firmamızda her renk bayan kuaför koltuğu satışı mevcut olup daha çok siyah renk tercih edilmektedir. Çünkü siyah renk ile saç boyalarının ya da diğer bakım malzemelerinin dökülmesi sonucu kirler daha az düzeyde belli olur. Firmamızda kullanılan koltuk döşemeleri kolay silinebilen ve kir tutmayan ürünlerden üretilir.

Ağda Yatakları

Ağda yatakları metal iskelet üzerine yerleştirilen özel malzemeler ile üretildiği gibi ahşap mobilyalar kullanılarak da üretilebilir. Ağda yataklarının alt kısmına monte dilmek üzere tasarlanan çekmecelere ağda sırasında kullanılacak malzemeler yerleştirilerek ortamın da düzenli olması sağlanır. Firmamızı arayarak ağda yatak siparişi oluşturabilirsiniz.

Bekleme Koltukları

Kuaförlere gittiğimizde her zaman hemen işlemlerimiz yapılmayabilir. Müşteri vardır ve beklemek zorunda kalabiliriz. Bu durumda salonda bulunan bekleme koltukları kullanılır. Müşteriler kuaförlerin her zaman temiz ve düzenli olmasını beklerler. Bu nedenle de bekleme koltukları seçiminde leke tutmayan kumaşların kullanıldığı, ortopedik koltuklar tercih edilmelidir. Firmamızdan istediğiniz renk ve tasarımda bekleme koltukları sipariş edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yazın