Kuaför mobilyası

Kuaför mobilyası

Kuaför mobilyası

Günümüzde kadın erkek herkes hem şık hemde bakımlı olmak istiyor. Eskiden sadece kadın kuaförleri saç tasarımı ve bakım işlemleri yaparken günümüzde erkeklerde en az kadınlar kadar bakımlı olmak istemektedirler. Bu uğurda tıpkı kadınlar gibi kendilerine zaman ayırarak uzun bir süre kuaför salonunda kalmaktadırlar. Kadın ve erkeklerin bakımları için gittikleri kuaför salonlarının da temiz, kaliteli ve tasarım mobilyalar kullanılarak dizayn edilmiş, ferah ve modern bir salon olması gerekir. Böyle olan bir kuaför salonu hem müşterilerini memnun eder hemde daha çok müşteri kitlesine sahip olur. Dolayısı ile kuaförler salonlarında kullanacakları kuaför mobilyası tercihlerini kalite ve şıklıktan yana kullanmalıdır. Firmamızda piyasanın en özel tasarımda ki kuaför mobilyalarını en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Berber Koltuğu

Bir erkek kuaförünün olmazsa olmazı olan berber koltuğu deri kaplamalı olmalıdır. Baş ve boyun yaslayabilecek özellikler de olmalıdır. Alçalıp yükseltilebilen ve kolay pozisyon verilen bir tasarıma sahip olmalıdır. Bununla birlikte daha çok siyah deri kullanılmalıdır ki kir ve lekeyi göstermesin. Firmamızda son teknoloji ile üretilmiş özel tasarım, modern berber koltukları bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken online sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi incelemektir. Ayrıca firmamızın online sitesine üye olarak kampanyalı ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Firmamızda klasik berber koltuklarından daha modern ve tasarım berber koltuklarına kadar geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur.

Bayan Kuaför Koltukları

Bayan kuaför koltukları seçimi en zor kuaför mobilyalarından biridir. Çünkü kadınlar çok ince detaylı düşünürler. Doğal olarak bayan kuaförleri müşterilerini memnun etmek için daha özel tasarım olan ve müşteri içeri girdiğinde albenisi yüksek olan koltukları salonlarında görmek isterler. Firmamızda 360 derece dönebilen, yanlarında kolları koyma aparatı bulunan, kumaş ya da tercihe göre kaliteli deri ile kaplanmış modern bayan kuaför koltukları satılır. Bayanların renklere olan tutkusu da göz önüne alınarak istediğiniz renklerde satış yapmamız mümkün olup ürünlerimizin iskeletinde birinci sınıf malzeme kullanılmıştır. Sipariş ettiğiniz ürünler en kısa sürede tarafınıza gönderilir.

Ağda Yatakları

Ağda yatakları ortopedik ürünler olmadır. Müşteri yattığında rahat olmalıdır. Baş seviyesi ayarlanabilen şekilde tasarlanmalıdır. Firmamızda ahşap ağda yataklarının yanında metal iskelet üzerine dökme kalıp süngerler kullanılarak üretilen ağda yatakları da mevcuttur. Ağda yatakları yükseklik ayarı yapılabilen bir tasarıma sahip olup alt kısmına yerleştirilen çekmeceler ile daha aşık bir görsel oluşturmaktadır.

Bekleme Koltukları

Kadın ya da erkek fark etmez kuaföre gittiğimiz her zaman ilk sırada olup hemen işleminiz yapılmayabilir. Bu durumda bir bekleme salonuna doğal olarak da bekleme koltuklarına ihtiyaç olur. Firmamızda istenilen renklerde bekleme koltukları satılmakta olup müşterinin isteğine göre tekli ya da l koltuk satışlarımız mevcuttur. Bekleme koltuklarının üretiminde kullanılan kumaşlar birinci kalite olup kolay silinebilir. Firmamızın yetkili personelleri ile görüşerek ürünler ve teslimat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler
Yorum Yok

Yorum Yazın

Gönder
Canlı WhatsApp Destek
Merhaba, Size Barberunits.com Sitesi Üzerinden Ulaşıyorum. Yardımcı Olabilir Misiniz ?
Powered by