Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider?

Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider
Koyu kahve, çikolata kahvesi, kestane, siyah ve mavi siyah esmer tenli kadınlara çok yakışan saç renkleri arasındadır. Eğer esmer tenliyseniz, yine de daha açık renkli saçlar tercih ediyorsanız bal kahvesi rengini tercih edebilirsiniz.

Esmer tene siyah saç olur mu?

Esmerlere yakışan saç renkleri hangileridir? Kızıl tonların etkisi esmer ten gibi güçlüdür. Esmer ten-kızıl saç birbirini boğar. Kırmızıya yakın kızıl tonları kesinlikle esmerlerin kaçınması gereken saç renkleridir. Ancak küllü kızıl tonlar biraz daha açık olacağı için bu ten rengiyle uyum sağlar.

Izılda ısrar ediliyorsa kızıl-kahve tonları denenmelidir. Kahverengi, her zaman esmerlerin tercih edebileceği bir saç rengidir. Karamel kahverengi, bal köpüğü kahverengi, kızıl kahverengi tonları esmer tenle kontras oluşturmaz ve hoş bir hava katar. Elbette boyayabilirler. Ancak platin sarısı, altın sarısı tıpkı esmer ten gibi iddialıdır ve oluşturdukları renk tezatı da gözönüne alınırsa esmerlerin bu sarı tonlarından uzak durması gerekir.

Sarının küllü tonları ise esmerlerin tenleri ile uyum sağlar. Koyu renk saçlar esmerlere yakışmaz ancak siyah saç istisnadır. Esmerler mavi-siyah saç rengini tercih ederlerse girdikleri ortamda cazibeleri ile fark edilmeleri kaçınılmazdır. Esmerler kızıl-kahve ve küllü sarı tonlarında balyaj attırabilirler.

Esmerlere karamel saç rengi yakışır mı?

Karamel kahve saç tonları – Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Karamel kahve saç renklerinin arasında en çok tercih edilen renklerden biri koyu karamel kahve, Koyu karamel kahve saç rengi en çok bronz ve esmerlere yakışıyor. Saçlarında doğal ve canlı bir saç rengi arıyorsan koyu karamel seni çok mutlu edecektir. Altın karamel kahve saç rengi içindeki ışıltılar sayesinde saçlarını ışıl ışıl gösterecek, seni solgun görünümden kurtaracaktır. Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Bakır karamel kahve saç rengi en çok açık tenlilere yakışıyor. Farklı ve iddialı bir saç rengi istiyorsan bakır karamel kahve saç rengine bir şans verebilirsin.

You might be interested:  Saç Jölesinde Bulunan Hangi Madde Saç Dökülmesine Sebep Olur Kimya?

Bal kahve saç rengi kimlere yakışır?

Bakımı nasıl olmalı? – Bal kahve saç renginin ilk günkü parlaklığını ve canlılığını koruması için düzenli bir bakıma ihtiyacın var. Mesela kuaföründen yardım almayı deneyebilirsin. L’Oréal Professionnel Powermix Renk Koruyucu Bakım bence bal kahve saç renginin ışıltısını koruyabilen bakımlardan biri! Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com : Bal kahve saç rengi nasıl elde edilir?

Koyu buğday tene hangi saç rengi?

Önemli olan kadınların saç rengi seçerken ten renklerinin öncelikle beyaz mı, yoksa esmere mi daha yakın olduğunu bilmeleri gerekir. Bu tespit yapıldıktan sonra vereceğiniz kararlar daha net ve güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Eğer beyaza yakın bir buğday tenliyseniz kestane tonunu tercih edebilirsiniz.

Oyu renk buğday tenliyseniz bu rengi tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Buğday tenli kadınların tercih etmeleri gereken saç renkleri arasında koyu kirli sarı, sütlü çikolata, koyu kestane, koyu çikolata ve klasik kumral olarak ön plana çıkmaktadır. Sarı tonlara sahip saç renkleri Buğday tenlilere en çok yakışan renkler arasında sarı renk gelmektedir.

Bebek sarısı ve kirli sarılar buğday tenli bayanlara çok yakışmaktadır. Ayrıca bal, küllü sarı, kum, platin sarıları renkleri de buğday tenli bayanların rahatlıkla kullanabileceği renkler arasında yer almaktadır. Solgun ve daha yaşlı görünmeye sebep olacağı için çok açık sarı yerine bal köpüğü, fındıkkabuğu, kumral ve karamel tonlarının tercih edilmesi doğru seçim olmaktadır. Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Mavi siyah saç Koyu saç rengi seven buğday tenli bayanlar için tercih edilecek renk mavi siyah olmalıdır. Makyaj gerektirmeyen mavi siyah ren yeterince gösterişli olduğu için normal hayatta makyaj gerektirmeden kullanabileceğiniz renkler arasında yer almaktadır. Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Kızıl tona sahip saç renkleri Özellikle açık buğday tenlilere çok yakışacak olan kızıl rengi için bakır kızılı en uygun renktir. Kızılın her tonunu kullanabilecek olan buğday tenliler mor, bordo ve kırmızıya dönük renklerde başarılı olacaktır. Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Kestane tonları Buğday tenliler için genç ve canlı görünmeye neden olan kestane tonları tercih için vazgeçilmez. Buğday tenli ünlüler arasında olan İvana Sert kirli sarı, Sibel Can ise koyu kahverengini tercih ederek çok başarılı sonuçlar almışlardır. Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Esmer Bayana Hangi Saç Rengi Gider Kaynak: Kadın ve Blog