Esmer Tene Hangi Saç Rengi Gider?

Esmer Tene Hangi Saç Rengi Gider
Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

 1. Soğuk Kahve. Soğuk kahve, pembe cilt alt tonlu esmer tenlere kusursuz uyum sağlayan bir renk seçeneğidir.
 2. Bal Köpüğü Kim demiş esmerlere açık ve sarı tonları yakışmaz diye?
 3. 3. Altın Kahve.
 4. Kızıl Kahve.
 5. 5. Siyah.

Esmer birisine hangi renk saç yakışır?

ESMERLERE YAKIŞAN RENKLER HANGİLERİ? – Esmer ten, her şeyi kamufle eden çok güzel bir ten rengi. Bu ten rengine sahip olanların saç renginde açık renklerden ziyade koyu tonlara yöneliyor. Kahve tonları, siyah, gri, küllü sarı esmerlere en yakışan saç renkleri arasında bulunuyor.

 • GRİ SAÇ: Esmerler hiç şüpheniz olmasın, saçınızda ki griler cilt tonunuzla kusursuz görünecek.
 • Gri renk son döneminde trendleri arasında.
 • Ancak bu tonu evde uygulamak yerine saç uzmanı bir kuaför tarafından yapılması gerekir.
 • BİTTER ÇİKOLATA RENGİ : Bazen koyu özellikli iki yapı uyum sağlayabilir.
 • İşte bunlardan birisi bitter çikolata saç rengi.

Esmer tenlerde çok eşsiz bir görünüm verir. Kesinlikle bu görünümü es geçmeyin. BRONZ KAHVE: Esmer tenlerde kahve tonlarının uyumu çok yüksektir bundan dolayı da bunu es geçmek mümkün değildir. KIZIL KAHVE: Bu ton esmer tenli kadınlar tarafından fazlaca tercih edilen saç tonları arasındadır.

İddialı ve göz alıcı bir görünüm için bu saç rengi ideal. Özellikle kahverengi ya da ela rengi gözlere sahipseniz, bu rengi oldukça güzel taşıyabilirsiniz. BAL KAHVESİ: Bal kahvesi esmer kadınların yüz hatlarını yumuşatıyor. Bu rengi kullanırken saçlarınızın uçlarına doğru hafifçe açılan ombre balyajlar yaptırarak daha da hoş bir renk tonu elde edebilirsiniz.

SİYAH SAÇ: Koyu renk saçlar esmerlere gitmez ancak siyah saç istisnadır. Esmerler özellikle mavi-siyah saç rengini tercih ederlerse girdikleri ortamda hemen farkedilir. KÜLLÜ SARI: Esmerler saçlarını sarıya boyatamaz algısı yanlış. Ancak platin sarısı, altın sarısı gibi renkler esmer ten gibi iddialıdır ve uzak durulması gerekir.

You might be interested:  Saç Ekimi Sonrası Hangi Ilaçlar Kullanılır?

Esmer soluk tene hangi saç rengi gider?

Esmer Tenliler İçin Saç Renkleri – Koyu renk tene sahip olan kadınların saç boyası tercihinde seçebilecekleri iki yol var: Ten renklerinden iki ton açık ya da iki ton koyu saç boyası seçmek. Bunu yaparak tenin ve saçın arasında doğal ama cazibeli bir tezat yakalayabilirsin. Tabii koyu tonların bakımının açıklardan daha kolay olduğunu da söylemeliyim.

Esmer tene mor saç yakışır mı?

Her Ten Rengine Uygun Bir Mor Saç Rengi – Mor gibi gösterişli bir rengin büyüsüne kapılarak bu rengi saçlarınızda istiyor olabilirsiniz. Çünkü mor, stilinize şüphesiz farklı bir hava katarak sizi baştan yaratabilecek iddialı bir renktir. “Acaba bu saç rengini taşıyabilecek miyim?” gibi bir endişeye kapılmanıza gerek yok, zira mor saç renginin her tene uygun tonu mevcuttur.

 • Tercihinizi doğru bir tondan yana kullandığınız sürece mor renk, saçlarınızda kusursuz bir hava yaratır.
 • Her saç rengi gibi, mor saç rengi için de ten renginiz büyük önem taşır.
 • Fakat mutlaka şu ten rengine veya yaş aralığına sahip olmanız gerekir, gibi bir şart yoktur.
 • Her yaştan ya da her ten rengine sahip kadınlar olarak tercihinizi, bu rengin kendinize uygun olacağını düşündüğünüz tonlarından yana korkusuzca kullanabilirsiniz.

Ten rengine uygun bir mor saç istiyorsanız, izlemeniz gereken küçük ama etkili taktikler var. Eğer esmer ten rengine sahip bir kadınsanız, tercihinizi pastel mor yerine daha koyu, patlıcan moru gibi bir renkten yana kullanabilirsiniz. Açık tenliyseniz pastel mor rengi sizin için uygun olur.

Genç görünmek için hangi saç rengi?

1. Küllü kumral saç rengi – Esmer Tene Hangi Saç Rengi Gider En genç gösteren saç renklerinin başında kumral geliyor. Cilt kusurlarını gizleyen saç rengi olarak da bilinen k umral saç rengi, yüze anında daha aydınlık bir hava katar, yaşını en az 5 yaş daha genç görünmeni sağlar. Özellikle göz alıcı ve ışıl ışıl görünümlü saç renklerini beğeniyorsan L’Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral saç rengini mutlaka denemelisin. L’Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral ( Saç Boyası ) Hemen Al Hayalindeki küllü kumral saç rengine ulaşmak için Cool Creme, Turunculaşma Karşıtı Mor Teknolojisi ve zenginleştirilmiş 3’lü bakımı ile uzun süre kalıcı, soğuk yansımalı saç renkleri sağlıyor.

You might be interested:  Gri Saç Boyası Nasıl Elde Edilir?

Aynı zamanda beyazlara %100 kapama sağlarken Pro-Keratin ile zenginleştirilmiş koruyucu krem boyası ile saçı boyarken koruyor. Bir de boya kutusunun içerisinde pH Dengeli Boya Sonrası Mor Şampuan ve Mor Maske de bulunuyor. Bu bakımla beraber saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırırken, istenmeyen turuncu ve sarı renkteki yansımaları da haftadan haftaya nötralize ediyor.

Böylece sana da küllü kumral saç renginin tadını bol bol çıkartmak kalıyor! 🙂