Esmer Insanlara Hangi Renk Saç Yakışır?

Esmer Insanlara Hangi Renk Saç Yakışır
Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

  1. Soğuk Kahve. Soğuk kahve, pembe cilt alt tonlu esmer tenlere kusursuz uyum sağlayan bir renk seçeneğidir.
  2. Bal Köpüğü Kim demiş esmerlere açık ve sarı tonları yakışmaz diye?
  3. 3. Altın Kahve.
  4. Kızıl Kahve.
  5. 5. Siyah.

Esmer kadınlara hangi saç yakışır?

Koyu kahve, çikolata kahvesi, kestane, siyah ve mavi siyah esmer tenli kadınlara çok yakışan saç renkleri arasındadır. Eğer esmer tenliyseniz, yine de daha açık renkli saçlar tercih ediyorsanız bal kahvesi rengini tercih edebilirsiniz. Bu renk özellikle ünlü kadınlar tarafından da büyük bir ilgi ile karşılanıyor.

Esmer tene mor yakışır mı?

Her Ten Rengine Uygun Bir Mor Saç Rengi – Mor gibi gösterişli bir rengin büyüsüne kapılarak bu rengi saçlarınızda istiyor olabilirsiniz. Çünkü mor, stilinize şüphesiz farklı bir hava katarak sizi baştan yaratabilecek iddialı bir renktir. “Acaba bu saç rengini taşıyabilecek miyim?” gibi bir endişeye kapılmanıza gerek yok, zira mor saç renginin her tene uygun tonu mevcuttur.

Tercihinizi doğru bir tondan yana kullandığınız sürece mor renk, saçlarınızda kusursuz bir hava yaratır. Her saç rengi gibi, mor saç rengi için de ten renginiz büyük önem taşır. Fakat mutlaka şu ten rengine veya yaş aralığına sahip olmanız gerekir, gibi bir şart yoktur. Her yaştan ya da her ten rengine sahip kadınlar olarak tercihinizi, bu rengin kendinize uygun olacağını düşündüğünüz tonlarından yana korkusuzca kullanabilirsiniz.

Ten rengine uygun bir mor saç istiyorsanız, izlemeniz gereken küçük ama etkili taktikler var. Eğer esmer ten rengine sahip bir kadınsanız, tercihinizi pastel mor yerine daha koyu, patlıcan moru gibi bir renkten yana kullanabilirsiniz. Açık tenliyseniz pastel mor rengi sizin için uygun olur.