Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır?

Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır
Gliss Bio-Tech Saç Bakım Maskesi 300 Ml’i avucunuza alarak,önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak masaj yaparak uygulayın ve 2-3 dakika bekleyin. Bol su ile durulayın. Haftada 2-3 kez kullanın.

Gliss saç bakim maskesi nasıl kullanılır?

15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.Bu ürün BXT tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gliss saç maskesi serum deep-Repair onarıcı maske 300 ml Canlılığını yitirmiş saçların ihtiyacı Yeni gliss serum deep repair, içeriğindeki amino-Protein-Serum formülü ile canlılığını yitirmiş ve yıpranmış saçları sadece 1 hafta içerisinde tamamen yeniden yapılandırmak için saçın en derin tabakalarından başlayarak saçlara derinlemesine nüfuz eder. Bunun sonucunda saçlar ipeksi yumuşaklığa kavuşur ve farkedilir şekilde esneklik kazanır. Keratin serum ile güçlendirilmiş yeni formülü sayesinde saçlarınızda oluşmuş yıpranmaları onarırken, gelecekte oluşabilecek yıpranmalara karşı korur. Kullanımı: Ürünü avucunuza alarak, önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak uygulayın ve 2–3 dakika bekleyin. Bol su ile durulayın! Haftada 2–3 kez kullanınız.Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir.25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Saç maskesi saç diplerine sürülür mü?

Saç maskesi saç diplerine uygulanır mı? – “Saç maskesi nasıl uygulanır” sorusundan sonra en fazla merak edilen sorulardan biri de bu. Saç maskeleri saç telleri ile birlikte saç derisini de beslemek üzere formüle edildiğinden genellikle saç diplerine uygulanır.

Saç bakım maskesi nasıl kullanılır?

Duş sırasında şampuan sonrası durulanmış saça uçlardan başlayarak saç derisine uygulamadan; saç boylarına ve uç kısımlarına maskeni eşit bir şekilde dağıtarak beklemelisin. En az 3-5 dakika bekledikten sonra saçlarını tamamen maske kalmayana dek iyice durulamalısın.

Gliss mor maske nasıl kullanılır?

Gliss Blonde Perfector Mor Maske Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır Gliss Blonde Perfector 2’si 1 arada Onarıcı Mor Maske yıpranan ve renk tonunu kaybeden boyalı ve röfleli sarı saçları derinlemesine onarır. Karşıt tonları azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki peptitler ve yaban mersini özü sayesinde küllü sarı saçların turunculaşmasını engeller.

Gliss Saç Maskesi kaç dakika bekletilir?

Gliss Bio-Tech Saç Bakım Maskesi 300 Ml’i avucunuza alarak,önceden yıkanan ve durulanan saça masaj yaparak masaj yaparak uygulayın ve 2-3 dakika bekleyin. Bol su ile durulayın. Haftada 2-3 kez kullanın.

Gliss saç bakım Kürü durulanır mı?

Durulamayın 3. Saç kremianında mükemmel ve kolay tarama yıkama sonrası ıslak saç uçlarına uygulayın. Iyi ce durulayın. Mükemmel ve anında kolay taranan saçlar için düzenli kullanın.

Kirli saça maske yapılır mı?

1- Maskeyi daima temiz saçlara uygulamalısınız. Çünkü nasıl ki yüz maskesi temizlenmiş cilde uygulanıyorsa saç maskesini de temiz saça yapmak gerekiyor. Temiz saçlar, maskedeki vitamin ve mineralleri daha hızlı emiyor.

Saç maskesi sürdükten sonra yıkanır mı?

Saçlara sürülen saç maskeleri bir süre bekletildikten sonra yıkanır ve durulanır.

Saç maskesi şampuandan sonra mı?

Saç Maskesi Şampuandan Önce Mi Sonra Mı Uygulanmalı? Saç Maskesi Şampuandan Önce Mi Sonra Mı Uygulanmalı? Saç maskesi genel olarak durulanmaya ihtiyaç duymayan ve sürdükten sonra saçta kalabilen ürünlerdir. Fakat bazı saç maskeleri de durulamaya ihtiyaç duyabilir.

Eğer durulanabilen bir maske kullanıyorsanız şampuandan hemen önce kullanmak çok daha mantıklı olacaktır. Böylece saçınıza 15 dakika boyunca uyguladığınız bu maske o süre zarfında kolayca nüfuz edebilecek ve sonrasında kalıntılarını şampuan ile silerek derinlemesine bir temizlik yapabileceksiniz. Genellikle durulanabilen maskeler içeriğindeki maddeler sebebiyle hemen emilebilmektedir.

Fakat durulanmaya ihtiyaç duymayan maskeler gece boyu saçınızda kalarak yavaş bir emilim sağlar. Petite Maison markasına ait saç maskelerine ulaşabilir ve saç tipinize en uygun maskeyi seçerek saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır Saç Maskesi Durulanmalı Mıdır? Saç maskesi genel olarak durulabilen ve durulanmayan olarak satılmaktadır. Eğer durulanabilen bir maske aldıysanız şampuandan yani duştan hemen önce saçınıza uygulayarak bekletebilirsiniz. Durulanmayan maskeler ise şampuandan sonra hafif nemli saça uygulanır.

Genel olarak ise insanlar durulanabilen maskeleri tercih etmektedir. Yeteri kadar beklettikten sonra saçınıza ihtiyacı olanı verecek olan maskeler, birkaç kullanımdan sonra etkilerini göstermeye başlayacak! Saç Kremi Şampuandan Sonra Mı Uygulanmalı? Saç kremleri de aynı maskeler gibi iki farklı seçenek içerir: durulanan ve durulanmayan.

Durulanan saç kremleri şampuandan hemen sonra yapılarak şampuanın etkilerini güçlendirmeyi hedefler. Durulanmayan saç kremlerini ise şampuandan sonra yine uygulayabilirsiniz fakat etkilerini göstermesi için bu sefer durulamamanız gerekir. Saç kremleri genel olarak yoğun bir yapıya sahip olduğu için insanların çoğunluğu durulanabilen kremleri tercih etmektedir.

Eğer sabah duş alıp çıkıyorsanız daha kolay şekil verebilmek açısından durulanabilen kremleri kullanmanız mantıklı olabilecekken; gece yatmadan önce duş alıyorsanız da durulanmaya gerek duymayan kremleri kullanarak uykuya dalabilirsiniz. Saçlarınızı Dolgun Gösteren ve Derinlemesine Besleyen Petite Maison Hacim Veren Şampuan 300 ml Ürününü Yalnızca 19.90 TL’ye Satın Almak için Hemen Görsele Tıklayın.

Saç Maskesi Önerileri Neler? Saç maskeleri günümüzde oldukça fazla kullanılan bakım ürünleri arasında yer alıyor. Petite Maison markasına ait olan saç maskelerinden dilediğinizi seçerek saç bakım rutininize dahil edebilirsiniz. Her gün değil ama gün aşırı ya da 3 günde bir olarak uygulayabileceğiniz bu maskelere uygun fiyatları ile Petite Maison’dan ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Saç Nasıl Yumuşatılır Erkek Doğal Yollarla?

Saç bakım maskesi işe yarıyor mu?

Saç maskeleri, saçın yumuşamasını sağlar ve saçın kaybettiği nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Saç kırıklarını onarmaya ve saçın sağlıklı, hızlı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Bunun yanında saç dökülmelerini önleyerek saça hacim kazandırmaya yardımcı olur.

Saç maskesi saç döker mi?

Bilinçsiz uygulanan saç maskeleri kelliğe neden olabilir Dr. Öğr. Üyesi Gürkan Yardımcı, “Her bir saç teli yaklaşık 4 ila 6 yıl canlı kalıyor. Bu sürenin sonunda dökülen saçlar 3 ila 4 ay süren bir dinlenme sürecine girer ve sonra tekrar uzamaya başlar.

Bu nedenle her saç dökülmesi durumunda bir hastalıktan bahsedemeyiz. Günde 100’den daha az saç telinin dökülmesini normal olarak değerlendiririz. Ancak günde 100’den fazla saç telinin 4 ila 6 haftadan daha uzun süre dökülmesi durumunda saç dökülmesi hastalık olarak kabul edilir” dedi. Saç dökülmesinin çok sayıda farklı çeşidi ve sebebi olduğunu belirten Dr.

Yardımcı, “Saç dökülmeleri genel anlamda kalıcı ve kalıcı olmayan şeklinde iki grupta sınıflandırılabilir. Genellikle stres kökenli, mevsimsel gerçekleşen, kilo verme sonrası, doğum sonrası, vitamin eksikliklerine bağlı gelişen ve yüksek ateşle seyreden hastalıklardan sonra görülen saç dökülmelerini kalıcı olmayan durumlara örnek verebiliriz.

Ancak saçlı derinin mantar enfeksiyonları gibi bazı mikrobiyal hastalıklarda, yanık veya ameliyat izi gibi travmatik saç kayıplarında ve sebebi henüz net olarak bilinmemekle birlikte kıl köklerinin kalıcı olarak hasarlandığı bazı saçlı deri hastalıklarında kalıcı saç kaybı meydana gelebilir” ifadelerini kullandı.

BU FAKTÖRLER SAÇ DÖKÜLMESİ NEDENİ Dr. Yardımcı, en sık karşılaşılan sebeplerden birinin genetik dökülme olarak da bilinen androgenetik alopesi olduğunu ifade ederek şu bilgileri verdi: “Erkeklik hormonu olarak bilinen testosteronun dihidrotestosteron adı verilen başka bir hormona dönüşmesi sonucu saç köklerinin bir bölümünde minyatürleşme başlar.

 • Olması gerekenden daha ince bir hale gelen kıl kökü yıllar içerisinde bir daha saç üretemeyecek hale gelir.
 • Bu hastalıkta kişide anormal sayıda saç dökülmesi genellikle yoktur ancak aylar-yıllar içerisinde saçlarda sırasıyla incelme, seyrelme ve kellik gözlenir.
 • Saçların genellikle ön ve tepe bölgeleri zaman içerisinde dökülür ve kalıcı saç kaybı meydana gelir.

Demir, çinko, biyotin, folik asit, B12 ve D vitamini eksiklikleri, anemi, tiroid bezi hastalıkları, stres, özellikle yüksek ateş ile seyreden geçirilmiş enfeksiyonlar, bazı ilaçların kullanımı, doğum, kontrolsüz yapılan diyetler sonrasında hızlı kilo kayıpları ve yakın zamanda geçirilmiş ameliyatlar saç dökülmesinin en sık sebepleri arasındadır.

Bununla birlikte çok sıcak kurutma, düzleştirici kullanımı gibi yanlış yöntemler, saçlı derideki alerjik durumlar ile egzamaları çoğu zaman kalıcı saç kaybıyla sonuçlanmayan ancak aşırı derecede dökülmeye sebep olabilecek nedenlerdendir.” “BİLİNÇSİZ YAPILAN KÜRLER ALERJİYE YOL AÇABİLİR” Saç dökülmesini önlediği iddia edilen kürler ve takviye ilaçlara da değinen Dr.

Yardımcı, şu değerlendirmeyi yaptı: “Hastaların evde kendi kendilerine uyguladığı karışımlar ve kürler kısmen faydalı olsa da çoğunlukla saç dökülmelerinin azalmadığı, aksine arttığı yönündeki şikayetlerle karşılaşıyoruz. Doğal diye yapılan saç maskelerinin başta saçlı deri olmak üzere, kulaklarda, göz kapaklarında, yüzde ve boyunda alerjik durumlara sebep olabileceği unutulmamalıdır.

Şiddetli olabilecek alerjik durumlar kıl kökünde kalıcı hasar bırakabilir ve kalıcı saç kaybı ile sonuçlanabilir. Yüz bölgesinde ve göz kapaklarında ise kalıcı lekelere neden olabilir. Takviye ilaçların da doktor kontrolünde kullanılması halinde faydalı olacağını düşünüyorum. Özellikle vitamin eksiklikleri ve kansızlık gibi durumlarda kan tetkiklerinin sonucuna göre takviye ilaç kullanılması faydalı olacaktır.

You might be interested:  Saç Egzamasına Ne Iyi Gelir Bitkisel?

Yapılan birçok çalışmada kan düzeyinde düşüklük olmadan vitaminlerin kullanılmasının herhangi bir yararının olmadığı gösterilmiştir. Bu gibi durumlarda hasta tetkik yapılmaksızın takviye ilaç kullanırsa istenmeyen yan etkiler ile karşılaşabilir.” “ERKEN TANIYLA TEDAVİ MÜMKÜN” Dr.

Yardımcı, “Yaklaşık bir aydan uzun süren ve günde 100 adetten daha fazla saç telinin döküldüğü her durumda mutlaka bir dermatoloji uzmanına başvurulmalıdır. Yapılacak her tedavi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Hastanın yaşı ve cinsiyeti, dökülmenin süresi, eşlik eden hastalıkların varlığı, aile öyküsü gibi bazı önemli etkenler mutlaka değerlendirilmelidir.

Kalıcı saç kaybı ile sonuçlanmayan durumlarda tedavi ne kadar erken ve doğru bir şekilde uygulanırsa saç dökülmesi de hızlı bir şekilde iyileşecektir. Çoğu kişide uzun süren saç dökülmesi psikolojik olarak olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bu da kişide stres faktörünü arttırarak yeni saçların dökülmesine sebep verebilir ve süreç kısır bir döngüye girebilir.

Kalıcı saç kaybı ile sonuçlanabilecek her durumda ise tedaviye başlama zamanı çok önemlidir. Uygun tedavi ile kıl kökleri henüz canlıyken iyileşme sağlanırsa dökülen saçlar tekrar yerine gelir. Ancak kıl kökü hasarı oluşursa yeni saç oluşumu mümkün değildir” şeklinde konuştu. “PRP, MEZOTERAPİ, KÖK HÜCRE TEDAVİLERİ VAR” Saçlı deri üzerine uygulanan bazı sprey, losyon, köpük ve şampuan formundaki ilaçların sıklıkla tercih edilen tedavi yöntemlerinin başında geldiğini belirten Dr.

Yardımcı, “Ancak bu tedaviler vitamin eksiklikleri, anemi ve eşlik eden hormonal hastalıklar varlığında tek başına yeterli olmaz. Mutlaka uygun tetkikler yapılarak varsa eşlik eden sorun saptanmalı ve uygun şekilde tedavi edilmelidir. Bu amaçla kullanılan sistemik ilaçlar iyileşme sürecini hızlandırır.

 • Son yıllarda oldukça popüler hale gelen PRP ve mezoterapi uygulamaları ile saç dökülmesi daha etkin ve hızlı bir şekilde tedavi edilebilir.
 • PRP yönteminde hastadan alınan bir miktar kandan elde edilen ve trombosit adı verilen hücrelerden zengin olan plazma kısmı tekrar saçlı deriye enjekte edilir.
 • Sık tercih edilmesinin nedeni herhangi bir ilaç içermediği için oldukça güvenli bir yöntem olması ve alerji riski bulunmamasıdır.

Mezoterapi ise bazı ilaç, vitamin ve minerallerden oluşan ürünlerin saçlı deriye enjekte edilmesiyle yapılır. Saç köklerine ihtiyacı olduğu maddeler direkt enjekte edildiği için etkisi daha hızlı görülür. Bu tedavilere benzeyen bir diğer yöntem ise kök hücre tedavisidir.

 • Bu yöntemle de kişinin kendi derisinden elde edilen kök hücreler özel bir şekilde elde edildikten sonra saçların yoğun döküldüğü ve inceldiği bölgelere enjekte edilir.
 • Yine son yıllarda yapılan bazı çalışmalarda saçlı deriye uygulanan lazer tedavilerinin de başarılı sonuçları olduğu gösterildi.
 • Tüm bu tedavilere cevap alınamayan durumlarda ya da kalıcı saç kaybının geliştiği hastalıklarda cerrahi yöntemler yani saç ekimi tedavisi yapılabilir.

Özellikle androgenetik alopesili hastalarda oldukça tatmin edici sonuçları bulunur ve ileri evre hastalarda tercih edilmelidir” diye konuştu. BU ÖNERİLERE DİKKAT EDİN Dr. Yardımcı, saç dökülmesini önlemek için dikkat edilmesi gereken hususları şöyle sıraladı: “Saç dökülmesini önlemek için öncelikle doğru saç ve saçlı deri bakımı çok önemlidir.

 1. Saçlar yapısına uygun olarak günlük ya da gün aşırı olacak şekilde ılık su ile nazikçe yıkanmalı.
 2. Çok soğuk ya da çok sıcak su ile banyo yapmak saçın yapısını bozarak daha kolay dökülmelerine neden olabilir.
 3. Banyo sonunda uzun saçların uçlara saç kremi uygulaması daha rahat taranmasını sağlayarak kırılmaları azaltır.

Şekil vermek için saç şekillendiricileri kullanan kişilerin yatmadan önce mutlaka saçlarını yıkamaları gerekiyor. Banyo sonrası saç ve saçlı deriyi kurutma işlemi çok sıcak yapılmamalıdır. Uzman olmayan kişiler tarafından önerilen saç bakım ürünlerinin kullanımını kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Gelişebilecek bazı olumsuz yan etkiler ve alerjik durumlar saçların dökülmesini arttırabilir. Sağlıklı saçlar için kişinin yaşam tarzı da oldukça önemlidir. Stresin azaltılması, sigara ve alkol gibi alışkanlıkların bırakılması, düzenli uyku ve beslenmeye önem verilmesi, günde ortalama 2-3 litre arasında su içilmesi genel sağlığı iyileştirmenin yanında saç sağlığını da olumlu etkiler.

Saç dökülme riski yüksek hastalarda (ör: genetik kaynaklı dökülmeler) dökülme olmadan da uygun tedavilerle mevcut saçların daha da güçlenmesi hedeflenebilir. Özellikle 40’lı yaşlardan sonra ve menopoz sonrası kadınlarda oral kolajen takviyeleri saçların daha güçlü ve sağlıklı olmasına katkıda bulunabilir.” : Bilinçsiz uygulanan saç maskeleri kelliğe neden olabilir

Saç bakım kremi Durulanmazsa ne olur?

Saç kremi kullanımı artık neredeyse zorunla hale gelmiş bir üründür. Saç boyası ve saça uygulanan işlemler saçların zaman içinde kurumasına ve sertleşmesine neden olmaktadır. Saç kremi kullanımı sertleşen saçlarda yumuşaklık ve kolay taranma gibi faydalar sağlar. Peki saç kremi nasıl kullanılır? – Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır Saç kremi kadın erkek herkesin kullanabileceği saçların yumuşamasını ve parlamasını sağlarken en önemli özelliği birbirine dolaşan saçların açılmasını sağlar.Özellikle uzun saçlara sahipseniz saç kremi size büyük kolaylık sağlayacaktır. Birbirine dolaşan ve elektriklenen saçlara sahipseniz saç kremleri saçınızdaki bu sorunları ortadan kaldırabilir.

Saçlarda kullanılan kimyasal ürünler, kireçli sular ve saça uygulanan işlemler saçların zaman içinde yıpranmasına ve kuru ve sert görünmesine neden olur. Saç kremi sertleşen ve zor şekil alan saçların parlaklık ve yumuşaklık kazanmasına neden olur. Çocuklarınızın saçını tararken açılmıyor ve canı yanıyorsa saç uçlarına saç kremi uygulayabilirsiniz.

Saç kremi durulanan ve durulanmayan olmak üzere iki çeşittir. DURULANMASI GEREKEN SAÇ KREMİ Sadece uçlarına saç kremi sürmek saç dipleri ile uçları arasında görünüm farkı olmasına neden olabilir. Saçımızı her zamanki gibi yıkadıktan sonra bir miktar saç kremini diplerine değdirmeden özelikle uç kısımlarına sürüp durulayabilirsiniz. Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır DURULANMAYAN SAÇ KREMİ Durulanmayan saç kremi genellikle kabaran ve dalgalı saçların günlük hayatta kolay şekli alabilmesi için kullanılır. Banyo sonrası saça uygulanır ve daha sonra bir yıkama gerektirmez. Dikkat edilmesi gereken konu, durulanmayan saç kreminin saçta 1 günden fazla kalmaması gerektiğidir.

Gerektiğinden fazla saçta kalması saçın yağlı ve kirli görünmesine neden olabilir. SAÇ KREMİ KULLANIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? 1.Saç kremini haftada bir veya iki kez kullanmanız yeterli olacaktır. Fazla kullanımı saçın nem dengesini bozabilir.2.Bildiğiniz markaları kullanmak önemlidir. Saç kremlerinin bakım ve onarım sağlayan çeşitlerinden olması saçınızın saha sağlıklı görünmesine neden olur.3.Saç kremini seçerken saç tipinize göre saç kremi tercih edin.

Kesinlikle saç diplerine saç kremlerini uygulamayın.4. saç kremini saçınızda çok bekletmeyin. Bu yanlış bir uygulama olacaktır ve saçınızın zarar görmesine neden olmaktadır. İlginizi Çekebilir Saç kırıkları nasıl temizlenir?

You might be interested:  Saç Için E Vitamini Ampul Nasıl Kullanılır?

Mor maske haftada kaç kez kullanılır?

L’Oréal Paris Elseve Turunculaşma Karşıtı Renk Düzeltici Mor Maske Ürün Özellikleri ve Kullanımı –

Boyalı ve röfleli saçlar için kullanıma uygundur.Turunculaşma karşıtıdır.Haftada 1 kere nemli saçınıza uygulayın.5 dakika kadar bekleyin ve sol su ile durulayın.Platin ve gri saçlarda yalnızca 1 dakikaya kadar bekletin ve iyice durulayın.Koyu kumral saçlarda daha etkili sonuç için 7 dakikaya kadar bekletin ve iyice durulayın.

Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır

221404 Tahmini Teslimat Tarihi: 15 Kasım – 16 Kasım Ürün Detayları Ürün Yorumları (1) 124,90 TL KDV Dahil 104,90 TL KDV Dahil

Mor maske kaç dk bekletilmeli?

Kullanımı: Mor Şampuan sonrası ıslak saç boy ve uçlarına uygulanır.2 dakika bekletilir ; ardından durulanır.2. Uygulama Alternatifi: Yıkama öncesinde de tüm saça yoğun olarak uygulanıp dilediğiniz kadar bekletip ardından durulanabilir. Sonrasında şampuan aşamasına geçilir.

Mor şampuan mı mor maske mi?

Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesinin saça faydaları nelerdir? – Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır Mor maske, saçlarını yoğun bir şekilde besleyerek saç renginin düzelmesini sağlar. İçeriğindeki mor pigmentler sayesinde saçlarındaki turuncu yansımaları daha küllü ve soğuk bir tona çevirir. Elseve Color Vive Renk Düzeltici Mor Saç Maskesi’nin etkili faydalarını görmek için aynı serideki Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ile birlikte kullanmanı öneriyoruz.

 1. Mor şampuan saçlarını derinlemesine temizler ve turuncu tonları nötrleyerek saç renginin daha soğuk alt tonlu olmasına yardımcı olur.
 2. Mor maske ise saçlarına besleyici bakım yapar ve daha yoğun küllü tonlar elde etmeni sağlar.
 3. En küllü sarı tonları elde etmek için mor şampuan ile mor maskeyi birlikte kullanmanı öneririz.

Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan’ı aşağıda bulabilirsin. L’Oréal Paris Elseve Color-Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ( Şampuan ) Hemen Al

Gliss haftalık bakım terapisi nasıl kullanılır?

Saça anında nemlendirme hissi &, Hoş koku verir, ağırlaştırmadan onarırve bakım yapar. Kuru veya ıslak saça uygulayın. Hafifçe kökten uca püskürtün.Durulanmaz. Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir.

Gliss 2 si bir arada mor saç bakım maskesi nasıl kullanılır?

Ürün Kullanımı Saç bakım kremi olarak kullanabilirsiniz : Yıkama sonrası eldiven ile ıslak saçınıza uygulayın ve bol su ile durulayın. Saç bakım maskesi olarak kullanabilirsiniz : Bir eldiven yardımı ile yıkama sonrasında ıslak oaln saçınıza kökten uca uygulayın.5 dakika bekleyin ve bol su ile durulayın.

Saç bakım maskesi ne işe yarar?

Saç maskesi, saçın güçlenmesini, daha parlak, daha canlı ve hacimli görünmesini sağlamak için kullanılan saç bakım ürünüdür. Dış etkenlerden dolayı zarar görmüş, yıpranmış saçların onarılarak güzelliğini ve ipeksi görünüşünü geri kazanmasını sağlar.

Gliss saç bakımı ne işe yarar?

​ Gliss Supreme Length Saç Bakım Maskesi – Uzun ve zarar görmüş saçlar için geliştirilmiş saç bakım maskesidir. – Keratin serum ve onarıcı yağlar içerir. – İçerisindeki keratin serum ve mikro onarıcı yağlar saçların uzamasına yardımcı olur. – Uzayan saçları yıpranmalara karşı korur.