Kumral Saç Rengine Hangi Boya Gider?

Kumral Saç Rengine Hangi Boya Gider
Açık Kumral Ten Saç Renkleri – Açık kumrallar, beyaz tenlilerden farklı olarak daha sıcak bir ten rengine sahiptir. Açık saç renklerinde doğal ve sakin bir hava yakalanırken, koyu saç renklerinde zıtlıklardan faydalanılarak daha keskin bir ifade elde edilir.

Açık kumrallarda sakinliği ve samimiyeti temsil edebilecek renk tonları küllü kumral, açık kumral, bal kumral, dore kumral, bebek kumral, bakır kızıl, gri, pastel pembe ve bakır pembe olarak listelenebilir. Açık tene sahip kumrallarda daha keskin ifadeler elde etmek için soğuk sarı, platin sarısı, kızıl kahve, kestane, çikolata kahve, ateş kızılı, koyu kızıl, koyu mavi, koyu yeşil ve gümüş pembe tonları kullanılabilir.

Hangi renkte saç rengine sahipsin?

Esmer ten rengine göre saç renkleri – Kumral Saç Rengine Hangi Boya Gider Esmer ten rengine sahipsen, saç rengini seçerken önemli olan, ten rengin ve saç rengin arasında bir kontrast yaratmak. Eğer saç rengin, ten rengine çok yakın bir renkteyse, saç rengin, ten renginin arasında kaybolur, dikkat çekmez. Bu durumun oluşmasına, cilt alt tonuna uygun yansımalar yardımıyla engel olabilirsin. Esmerlere yakışan saç renkleri sayesinde çok daha canlı görüneceksin.

Hangi renkte sarı saç rengi var?

Platin sarı saç rengi – Kumral Saç Rengine Hangi Boya Gider Beyaz tenli kadınları bazen çok kıskanıyoruz çünkü açık sarı saç rengi en çok onlara yakışıyor! Açık platin sarısı gibi sarının en açık tonları, açık tenle birleşince ortaya mükemmel bir uyum çıkıyor. Açık tenli kadınlar göz alıcı görünmenin yolunu arıyorsa hiç düşünmeden açık sarı saç boyasını denemeliler! 🙂

Hangi renkte saçları boyamalısın?

1.Saç tipini göz önünde bulundurmalısın – Kumral Saç Rengine Hangi Boya Gider Saç yapının da renk seçiminde çok önemli olduğunu biliyor muydun? Kalın telli saçlar, boyayı hemen absorbe edemezler. Bu sebeple saçlarını boyarken, normalden birkaç dakika daha fazla boyayı tutmalısın. Kalın telli saçlara sahip kadınlar, saçlarını boyamadan önce iki kutu boya almalılardır.