Maşa Olmadan Saç Nasıl Kıvırcık Yapılır?

Maşa Olmadan Saç Nasıl Kıvırcık Yapılır
Bir pipeti 2-3 parçaya keserek hazırlayın. Saçlarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra 15-20 tutama ayırın. Tutamlardan birisini alarak tarayın ve pipetin etrafına sardıktan sonra toka ile tutturun. Saçlarınızın açılmaması için üzerine bir bone takarak yatmanızda fayda vardır.

Saçın kıvırcık olması için nasıl örülür?

Örgüyle saçı kıvırcık yapma Saçlarınızın nemi tutması ve taranması için kısmen kurumasını bekleyin. Daha yumuşak ve kalın bukleler için saçlarınızı tek veya iki örgü yapın. Eğer daha sık bukleler yaratmak istiyorsanız saçınızı daha fazla sayıda tutama ayırarak ince örgüler yaptığınızdan emin olun.

Evde su dalgası saç nasıl yapılır?

Su dalgası saç modelini yapmak için öncelikle saçlarını tutamlara ayır. Daha sonra her bir tutamı saç maşasını dik bir şekilde kullanarak saçlarını kıvır. Saçlarının tamamını bu şekilde dalgalandır. kıvırdıktan sonra dalgalarını açmak ve daha doğal bir görünüm katmak için parmaklarınla dalgalarını aç.

Evde doğal Perma nasıl yapılır?

Perma boyasını bir kaseye döküp aplikatör fırça yardımı ile saçlara eşit olacak şekilde uygulayın. Yaklaşık 30 dakika boyunca solüsyonun saçınızda kalması için bekleyin. Her 10 dakikada bir kıvrımların oluşup oluşmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Yarım saat sonunda saçınızı yıkayıp durulayın.

Kağıtla kıvırcık saç nasıl yapılır?

Gazeteyi uzunlamasına ikiye katlayın. Saçınızı yıkayın ve hafifçe nemli hale gelene kadar havlu ile saçınızı kurutun. Katlanmış kağıt parçası üzerine saç tellerini yerleştirin ve ardından saçı gazete kağıdına sarın ve düğümleyin, tüm saçınıza gazete kağıtlarını sarın. Başınıza bone geçirip, 1 gece bu şekilde uyuyun.

You might be interested:  3 Numara Saç Hangi Yüz Tipine Yakışır?

Kısa saç doğal dalga nasıl yapılır?

Uçlara Dikkat! – Tüm saçlarınızı deniz tuzu spreyiyle sabitleyip doku verdikten sonra kısa saçlarda umursamaz dalgaların kilit noktası olan saç uçlarınıza pomad şekillendiriciyle dağınık bir görünüm vererek sabitleyin. Mükemmel plaj dalgalarınız hazır!